Karty Ciało RelacJA
 • nowość

Karty CiałorelacJA

Witaj w głębokiej, fascynującej podróży do relacji ze swoim ciałem, emocjami i jedzeniem. CiałorelacJA to niezwykła gra stworzona przez kobiety dla kobiet, z myślą o wspieraniu Cię w zwróceniu uwagi na te istotne obszary Twojego życia.

79,00 zł 79.00
ilość szt.
Zyskujesz 7 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Ocena: 0
Kod produktu: TKAT04681

Opis

 • Witaj w głębokiej, fascynującej podróży do relacji ze swoim ciałem, emocjami i jedzeniem. CiałorelacJA to niezwykła gra stworzona przez kobiety dla kobiet, z myślą o wspieraniu Cię w zwróceniu uwagi na te istotne obszary Twojego życia.

  Zestaw składa się z 30 kart Emocje, 30 kart Ciało, 30 kart Jedzenie oraz instrukcji, która poprowadzi Cię przez tę inspirującą podróż.

  Pierwsza zasada gry jest prosta: bądź dla siebie łagodna, nie wymagaj za wiele i daj sobie czas.

  Kategorie kart - Emocje, Ciało, Jedzenie - oferują różne obszary do eksploracji. ZAPYTAJ, ZADBAJ I POMYŚL - to trzy podejścia, które pomogą Ci dostosować grę do swoich aktualnych potrzeb. Możesz wybrać kartę, która najbardziej rezonuje z Tobą w danej chwili, bądź przemieszczać się między kategoriami. To Twoja podróż, daj sobie tyle czasu, ile potrzebujesz.

  Czy grasz samodzielnie, czy w kręgu kobiet, CiałorelacJA jest przestrzenią do otwartej rozmowy i refleksji. Wspólna gra pozwala na dzielenie się odpowiedziami na pytania z kategorii ZAPYTAJ i na budowanie dyskusji wokół treści kart POMYŚL. Na zakończenie gry w kręgu kobiet, każda z Was bierze jedną kartę z kategorii ZADBAJ jako zadanie do realizacji w domu. Odkrywaj swoją relację, pielęgnuj swoje wnętrze i buduj silne więzi z otaczającym nas światem.

  A jeśli chcesz jeszcze głębiej wejść w rozmowę, gra dla mamy i córki oferuje wyjątkową okazję do wspólnego odkrywania ważnych zagadnień i budowania relacji. Karty oznaczone serduszkiem to propozycje do przegadania, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i wieku córki.

  CiałorelacJA to nie tylko gra, to interaktywne narzędzie do budowania relacji z własnym ciałem i emocjami, gdzie możesz losować karty ręcznie, ale również skorzystać z automatu losującego po zeskanowaniu dostępnego kodu.

  Rozpocznij tę niezapomnianą podróż z CiałorelacJA i daj sobie zasłużone chwile refleksji, rozmowy i troski. To droga do odkrywania siebie i budowania silnych fundamentów dla swojego szczęśliwego życia.

  Gotowa na to wyjątkowe doświadczenie? Odkryj swoją CiałorelacJę już teraz!

Instrukcja:

 • Gra samodzielna

  Wybierasz temat, który najbardziej do Ciebie w tej chwili przemawia i decydujesz, która kategoria jest dla Ciebie: czy chcesz coś przemyśleć, czy raczej odpowiedzieć sobie na pytanie, czy otrzymać od nas jakieś zadanie, w którym o siebie zadbasz. Jeśli na daną chwilę karta nie pasuje, wybierz kolejną. Możesz po karcie z działu POMYŚL, wybrać kartę z działu ZAPYTAJ, a na koniec ZADBAJ, ale możesz też wyciągnąć tylko jedną kartę i z nią pozostać. Nawet przez kilka dni. Daj sobie tyle czasu, ile potrzebujesz. Wygrywa ta osoba, która podaruje sobie odpowiednią ilość czasu, uwagi i czułości.

  Gra w kręgu kobiet

  Do wspólnej gry korzystacie z kart z kategorii ZAPYTAJ i POMYŚL we wszystkich tematach, na jakie się wspólnie zdecydujecie. Rozpoczyna osoba najstarsza. Losuje kartę i czyta głośno jej treść. Jeśli jest to karta z kategorii ZAPYTAJ, każda osoba w kręgu, po kolei odpowiada na to pytanie. Jeśli jest to karta z kategorii POMYŚL, osoba która ją wylosowała czyta jej treść i możecie rozpocząć w kręgu dyskusję, głos zabieracie w dowolnej kolejności. Po skończonej rozmowie sięgacie po kolejną kartę. Na koniec gry, każda osoba losuje jedną kartę z kategorii ZADBAJ i bierze ją jako zadanie do domu. Możecie przeczytać ją na głos.

  Gra dla mamy i córki (lub w innych międzypokoleniowych konfiguracjach)

  Przegadaj z córką zagadnienia z wybranych kart, oznaczyliśmy je dla Was serduszkiem, zastosuj dla nich swój autorski filtr i formę, dostosowując je do osobowości i wieku swojej córki. Pamiętaj, że opiekując się sobą i pozostając w kontakcie z córką, dajesz jej najlepsze fundamenty do budowania szczęśliwego życia.

Produkty powiązane

Promocje Zobacz wszystkie
Zestaw do włosów niskoporowatych
Zestaw do włosów niskoporowatych

133,00 zł

Cena regularna: 150,00 zł

Najniższa cena: 150,00 zł
Zestaw Rescue Skin Hydra
Zestaw Rescue Skin Hydra

66,30 zł

Cena regularna: 78,00 zł

Najniższa cena: 78,00 zł
szt.
Zestaw All You Need (7 dostępnych kolorów)
Zestaw All You Need (7 dostępnych kolorów)

555,00 zł

Cena regularna: 685,00 zł

Najniższa cena: 685,00 zł
Diamond Zestaw Mini
Diamond Zestaw Mini

199,00 zł

Cena regularna: 220,00 zł

Najniższa cena: 220,00 zł
szt.
Zestaw MAXI FlexyGel z formami Quick Shape type 1
Zestaw MAXI FlexyGel z formami Quick Shape type 1

237,00 zł

Cena regularna: 292,97 zł

Najniższa cena: 292,97 zł
szt.
Zestaw MAXI FlexyGel z formami Quick Shape type 2
Zestaw MAXI FlexyGel z formami Quick Shape type 2

237,00 zł

Cena regularna: 292,97 zł

Najniższa cena: 292,97 zł
szt.
Diamond Zestaw Maxi
Diamond Zestaw Maxi

349,00 zł

Cena regularna: 352,00 zł

Najniższa cena: 352,00 zł
szt.
Zestaw Startowy FlexyGel
Zestaw Startowy FlexyGel

139,99 zł

Cena regularna: 143,99 zł

Najniższa cena: 143,99 zł
szt.
Zestaw Mlek LIFT this
Zestaw Mlek LIFT this

96,00 zł

Cena regularna: 102,00 zł

Najniższa cena: 102,00 zł
szt.
Zestaw MAXI FlexyGel
Zestaw MAXI FlexyGel

189,00 zł

Cena regularna: 242,98 zł

Najniższa cena: 242,98 zł
szt.
Zestaw Mlek Check MATE
Zestaw Mlek Check MATE

96,00 zł

Cena regularna: 102,00 zł

Najniższa cena: 102,00 zł
szt.
Zestaw Mlek REDuction
Zestaw Mlek REDuction

96,00 zł

Cena regularna: 102,00 zł

Najniższa cena: 102,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium