Peeling cukrowy do ciała truskawkowy pudding z guavą 200g
Tak, jak my uwielbiasz truskawkowy pudding? To właśnie ten smakowity deser stał się inspiracją do powstania niezwykle kuszącego zapachem peelingu do ciała. To doskonały sposób nie tylko na chwilę relaksu, ale przede wszystkim na pozbycie się suchej i szorstkiej skóry!






Opis
Opis
Sposób na gładką skórę
Zawarty w peelingu cukier oraz pestki truskawek w przyjemny, a przede wszystkim skuteczny sposób pozwalają usunąć martwy naskórek, pozostawiając cudownie gładką skórę!Cudowne nawilżenie w mgnieniu oka!
Truskawki w najlepszym wydaniu
Jeśli myślisz, że po użyciu peelingu Twoja skóra będzie wysuszona… jesteś w błędzie! Formuła peelingu została stworzona tak, że za jednym razem nie tylko wygładzi skórę, ale również zadba o jej nawilżenie i natłuszczenie! Masło shea, olej arganowy, olej kokosowy – to właśnie za ich sprawą Twoja skóra stanie się jedwabiście miękka!
Daj się ponieść obłędnemu zapachowi truskawek i gujawy! Podczas używania peelingu Twoje zmysły zostaną pobudzone do granic możliwości, a głowa przestanie myśleć o wszystkim wokół! Uważaj, aby w przypływie euforii pamiętać, że peeling nie służy do jedzenia!
Surowce
Zastosowanie
- Po kąpieli, nanieś peeling na rozgrzaną, wilgotną skórę i masuj aż do rozpuszczenia cukru, a następnie spłucz za pomocą wody.
Skład
-
Ingredients/Składniki (INCI): Sucrose, Argania Spinosa Kernel Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Cocos Nucifera Oil, Tocopheryl Acetate, Parfum, Fragaria Vesca Seeds, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Limonene.
Ochrona środowiska naturalnego oraz sprawy związane z ekologią są nam tak samo bliskie, jak i Tobie, dlatego opakowanie produktu, na które właśnie patrzysz, nadaje się w całości lub częściowo do recyklingu.
Pamiętaj o tym podczas segregacji zużytego produktu ;)