zel antybakteryjny 150.jpg
 • promocja

Żel antybakteryjny do rąk 150ml

Żel do dezynfekcji rąk. Poręczne opakowanie pozwala na ochronę w każdej sytuacji. Łatwa aplikacja. Bez spłukiwania. Wykazuje natychmiastowe działanie dezynfekujące.
Wegański i pełen naturalnych składników!

6,83 zł 12,42 zł 6.83
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Producent: Nacomi

Opis

 • Żel do dezynfekcji rąk to sposób na natychmiastową i skuteczną dezynfekcję bez użycia wody w każdym miejscu. Żel o pojemności 150 ml idealnie sprawdzi się jako podręczny środek do dezynfekcji rąk, który możesz zabrać ze sobą absolutnie wszędzie! Bez problemu zmieści się w kobiecej torebce, dziecięcym plecaku czy kieszeni w kurtce. Żel zawiera 70% alkoholu. Zawarta w składzie lukrecja działa przeciwbakteryjnie, a ekstrakt z aloesu nawilża i łagodzi, dlatego nawet częsta dezynfekcja rąk nie wysusza skóry. Aplikacja żelu jest nie tylko łatwa i szybka, ale przede wszystkim higieniczna dzięki szczelnemu zamknięciu. Zatroszcz się o szczególną higienę rąk i nie daj się złapać żadnym bakteriom ani wirusom. Zadbaj o szczególną higienę swoich dłoni oraz osób z najbliższego otoczenia i już teraz wybierz ANTYBAKTERYJNY ŻEL DO DEZYNFEKCJI RĄK od Nacomi.

 

Zastosowanie

 • Skutecznie dezynfekuje i myje dłonie bez użycia wody.
 • Sposób użycia: niewielką ilość płynu rozprowadź na dłoniach. Nie spłukuj. Ostrzeżenia: unikaj kontaktu z oczami. Stosuj zgodnie z przeznaczeniem. Nie używaj na podrażnioną skórę. Przechowuj z dala od źródeł ognia, produkt palny. 

 

Skład

 • Ingredients/Składniki (INCI): Ethyl Alcohol (70%), Aqua, Isopropyl Alcohol, Glycerin, Triethanolamine, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Propyl Alcohol, Citric Acid, Parfum, Carbomer , Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.


 • Ochrona środowiska
  naturalnego oraz sprawy związane z ekologią są nam tak samo bliskie, jak i Tobie, dlatego opakowanie produktu, na które właśnie patrzysz, nadaje się w całości lub częściowo do recyklingu.

  Pamiętaj o tym podczas segregacji zużytego produktu ;)
 • atest pzh
  Produkt z atestem PZH.


  Wyrób o zadeklarowanym przez producenta składzie, przeznaczeniu i sposobie użycia nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka.

Produkt biobójczy

 • produkt biobojczyŻel do higienicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania. Działa bakteriobójczo.
  Substancja czynna: Etanol 70 g/100 g. Sposób użycia : niewielką ilość żelu rozprowadź na dłoniach. Nie spłukuj. Wcieraj do wchłonięcia przez ok. 30 s. Produkt przebadany dermatologicznie. Pierwsza pomoc: P305+P351+P338

  W przypadku dostania się do oczu ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Kontynuować płukanie. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Chronić przed dziećmi. Przy spożyciu: podać dużą ilość wody, spowodować wymioty w ciągu pierwszych 5 min., później nie prowokować wymiotów.

  Niebezpieczeństwo: H225 Wysoce łatwopalna ciecz i pary, H318 Powoduje poważne uszkodzenie oczu, H319 Działa drażniąco na oczy, H336 Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. P210 Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. P223 Przechowywać opakowanie szczelnie zamknięte. P305+P351+P338 W przypadku dostania się do oczu ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć.
  Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.

  Składniki (INCI): Ethyl Alcohol (70%), Aqua, Isopropyl Alcohol, Glycerin, Propyl Alcohol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Citric Acid, Carbomer, Triethanolamine, Parfum, Acrylic Acid, Ethyl Acetate, Cyclohexane, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Linalool, Citral.


  Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.


  Numer pozwolenia: 1540/TP/2020

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium